Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 15.04.2024
Koronea
Przejdź do treści

6 DAN - SHIHAN KRZYSZTOF BOROWIEC

NEWS
Kielecki Klub Karate Kyokushin - Koronea
SHIHAN KRZYSZOF BOROWIEC-6 DAN BRANCH CHIEF IKO SO-KYOKUSHIN
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Shihan Krzysztof Borowiec otrzymał nominację na stopień mistrzowski 6 Dan i tytuł Branch Chief w IKO SO-KYOKUSHIN, podpisane przez Hanshi Daigo Oishi - 9 Dan, Prezydenta IKO Kyokushinkai World So-Kyokushin.
Shihan Krzysztof Borowiec jest jednym z prekursorów i animatorów Karate Kyokushin w Polsce. Trenuje karate od 46 lat. Od 1976 roku prowadzi ośrodek w Kielcach, jest twórcą i założycielem Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin – największego klubu karate w Polsce i jednego z największych w Europie. Wychował wielu mistrzów Polski i Europy. W Jego klubie pracuje około 30 instruktorów. Przez 16 lat był trenerem Kadry Narodowej Polski. Jest najstarszym wiekiem i stażem Branch Chief w Polsce i ma najdłużej stopień mistrzowski (od 1983 r.). posiada też 1 Dan w judo, które w młodości uprawiał zawodniczo. Posiada tytuł magistra socjologii i trenera karate I klasy. Jego Branch skupia ponad 32 Dojo z całej Polski, w których ćwiczy ok. 1 000 osób, w tym 120 czarnych pasów. Shihan Krzysztof Borowiec regularnie organizuje zawody i turnieje krajowe i międzynarodowe, a także obozy, seminaria i kursy instruktorskie i sędziowskie, a także egzaminy na Kyu i Dan. W 2012 roku zorganizował w Kielcach Mistrzostwa Europy Kyokushin.
Shihan Krzysztof Borowiec podjął propozycję współpracy z IKO SO-KYOKUSHIN, gdyż ponad wszystko ceni sobie lojalność, honor i poszanowanie starszych, bo tego uczy przysięga Dojo i kodeks Bushido. Tylko współpraca z ludźmi wyznającymi te wartości może dać pozytywne efekty i przyczynić się do dalszego propagowania Karate Kyokushin w Polsce i poza jej granicami.
Gratulujemy Shihan i życzymy owocnej pracy na rzecz Karate Kyokushin!
Warto nadmienić, iż Polski Związek Karate Kontaktowego, którego jednym z założycieli jest Shihan Krzysztof Borowiec ma charakter uniwersalny i zrzesza kluby z różnych organizacji, których wspólnym celem jest propagowanie Karate Kyokushin. Zachęcamy wszystkich chętnych do współpracy, niezależnie od przynależności organizacyjnej.
ZDJĘCIA - WSPOMNIENIA Z DAWNYCH CZASÓW
Drugi DAN Białystok 1987.png
Borowiec Krzysztof.png
DRUu017BYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI DLA KKKK.png
Krzys Borowiec Holandia.png
Krzysztof Borowiec i Mas Oyama.png
6 DAN Shihan Krzysztof Borowiec.jpg
Krzysztof Borowiec i Van Damme 1.png
Krzysztof Borowiec i Van Damme.png
Krzysztof Borowiec Kielce.png
Krzysztof Borowiec.png
Shihan Borowiec i Van Damm.png
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści