IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE CARPATHIA CUP 2019 - RZESZÓW

NEWS
Mistrzostwa Karate Rzeszów 2019
26.01.2019 IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ CARPATHIA CUP - RZESZÓW
26 stycznia 2019 w Rzeszowie odbył się IX Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin CARPATHIA CUP 2019. Bardzo mocno obsadzone zawody zgromadziły ponad 800 zawodników z 12 państw. Razem z sensei Adamem Kaniowskim z naszej sekcji pojechali: Katarzyna Jaśkowska i Krzysztof Janus startujący w kategorii senior oraz Aleksander Słoń i Tomasz Rurarz startujący w kategorii masters. Pierwsza walczyła Kasia, która w niedługim odstępie czasu pokonała swoje starsze przeciwniczki zajmując I miejsce.  Następnie przyszła kolej na sensei Olka, który dobrze prezentujący się w swojej walce nieznacznie uległ i ostatecznie zajął III miejsce. Po niedługim czasie do walki wyczytany został Krzysiu, który dzielnie stawiał opór przeciwnikowi z zagranicy, ale niestety nie udało mu się pokonać rywala i także uplasował się na III miejscu.
Ostatni w kategorii masters Tomek, bardzo dobrze spisał się w swojej walce i ostatecznie zajął I miejsce. Kielecki klub razem z nami reprezentowali przyjaciele z Buskiej Sekcji Karate Kyokushin Marka Praska: Sylwia Łukasik, Dominik Kasza i Daniel Nowak. Dla Sylwii i Dominika był to pierwszy start w seniorach. III miejsce zajął Dominik. Sylwia mająca mocno obsadzoną kategorię, po bardzo ładnej i emocjonującej walce znalazła się tuż za podium. Kategoria Daniela należała do jednej z najliczniejszych, ale dzielnie walczył i po wyrównanej drugiej walce ostatecznie odpadł.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. Dziękujemy sensei Adamowi za dzielne sędziowanie walk, a przyjaciołom z Buska na czele z sensei Markiem za doping i obecność podczas walk. Wielkie OSU !!!