Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 27.06.2024
Koronea
Przejdź do treści

OBÓZ LETNI SANOK 2022 - ZAKOŃCZONY

NEWS
Kielecki Klub Karate Kyokushin - Koronea
OBÓZ LETNI - SANOK 2022 - ZAKOŃCZONY
19 lipca zakończył się kolejny obóz naszego klubu. W trzech turnusach wzięło udział 251 osób z wszystkich sekcji klubu oraz zaprzyjaźnionych klubów zrzeszonych w Branch Borowiec- tym razem trenowali i wypoczywali z nami karateka z Brzezin, Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Sandomierza, Łodzi, Skarżyska, Łukowicy. Treningi prowadzili trenerzy i instruktorzy z dużą wiedzą i doświadczeniem- Shihan Krzysztof Borowiec, Sensei Anna Lato, Sensei Tomasz Janowski, Sensei Marcin Bugajski, Sensei Krzysztof Derach, Sensei Marcin Kopczyński, Sensei Przemysław Matuszewski, Sensei Tomasz Ciżyński, Sensei Maciej Matysiak, Sensei Piotr Szlęzak, Sensei Edward Krawczyk, Sensei Leszek Duda, Sempai Michał Wacławik, a dzielnie wtórowali im nasi dwaj stażyści- Sempai Vadym Riabov i Sempai Mateusz Świderski. Treningi z Krav Maga prowadził- kolejny już rok-  Expert 4 Łukasz Kocieniewski (United Krav Maga- Opole), jeden z najlepszych szkoleniowców tej sztuki walki w Polsce. Filmy z obozu jak co rok nakręcał nieoceniony Sempai Rafał Ostrowski- instruktor naszej sekcji w Ćmielowie.
Do dyspozycji uczestników obozu jak zwykle pozostawał cały hotel- Dom Sportowca MOSiR Sanok, kompleks ekskluzywnych basenów (zewnętrzne i wewnętrzne), sala treningowa, sauna, siłownia, rewelacyjna- jak co rok- restauracja hotelowa. Nasi młodzi adepci poza codziennymi treningami brali udział w wielu konkursach i turniejach, chodzili na wyprawy piesze, odwiedzali manufakturę czekolady, zwiedzali skansen, bawili się na ognikach w kolibie.
Zainteresowanie obozem było olbrzymie- tym bardziej miło nam poinformować, że podpisaliśmy już umowę z MOSiR Sanok na przyszłoroczne obozy.
FILMY - Z OBOZU
ŚNIADANIE - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
SANOK I LODY - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
WYPRAWA - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
SENSEI ANIA - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
UNITED KRAV MAGA - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
SUPER ZABAWA NA BASENIE - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
LIGA MISTRZÓW :) - KIELECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - Koronea
TURNUS I SANOK 2022
GALERIA ZDJĘĆ - OBÓZ LETNI SANOK 2022
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści