Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 15.04.2024
Koronea
Przejdź do treści

PODSUMOWANIE - ZIMOWY OBÓZ KARATE GLICZARÓW 2018

NEWS
Kielecki Klub Karate Kyokushin - ferie zimowe 2018
PODSUMOWANIE - ZIMOWY OBÓZ KARATE - GLICZARÓW 2018
Kolejny zimowy obóz za nami !

Tym razem trenowaliśmy o bawiliśmy się w samym sercu Tatr- w malowniczej miejscowości Gliczarów Górny. To jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, stąd przepiękne widoki, krystalicznie czyste powietrze i rewelacyjne warunki narciarskie. Codziennie szaleliśmy na stokach, organizowaliśmy wycieczki piesze, odwiedziliśmy basen w Nowym Targu, mieliśmy góralskie ognisko i kulig. Ponadto trenowaliśmy w profesjonalnie wyposażonej  sali karate, kalistenikę, jogę. Obóz prowadzili: Shihan Krzysztof Borowiec, Sempai Marek Orliński, Sempai Marcin Błaut. Naszym gościem była Sensei Ewa Pawlikowska z Nowego Targu - czterokrotna Mistrzyni Świata i siedmiokrotna Mistrzyni Europy, która poprowadziła ciekawy trening karate.
Ponadto gościnnie zajęcia poprowadził Sensei Stanisław Falarz z Tarnowa i instruktorzy z Przemyskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Właścicielom pensjonatu serdecznie dziękujemy za opiekę i rewelacyjne wyżywienie, które zachwyciło nawet największych niejadków !

Miło nam poinformować, że Gliczarów będzie naszą stałą bazą na zimowe obozy - już zarezerwowaliśmy pensjonat na przyszłoroczne ferie! OSU !

GALERIA ZDJĘĆ Z OBOZU ZIMOWEGO GLICZARÓW 2018
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści