Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 15.04.2024
Koronea
Przejdź do treści

TRENING Z MASTER - TOMASZ ADAMCZYK

NEWS
Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea - trening 29 marca 2019
TRENING - 29 MARCA 2019
Na zaproszenie Shihan Krzysztofa Borowca piątkowy trening 29 marca poprowadził  Master Tomasz Adamczyk - President / Head Instructor United Krav Maga World Organisation  8 Dan w asyście członków zespołu Global Expert Team: Roberta Tercjaka 4 Dan i Radosława Niziołka  4 Dan.  W sali Liceum Ekonomicznego zebrało się ponad 90 osób z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea oraz prawie 30 instruktorów klubu. Trenerzy Krav maga w trakcie ponad 3 - godzinnego treningu prezentowali techniki samoobrony przed zagrożeniami, które napotkać można na ulicy, oraz przybliżyli aspekty psychologiczne zachowań w sytuacjach realnego zagrożenia.
To już drugi trening pokazowy KKKK Koronea przeprowadzony wspólnie z trenerami Krav maga (pierwszy - dla dzieci - odbył się w czwartek w Dojo Klubu) i - z uwagi na ogromne zainteresowanie- zapowiedź całego cyklu szkoleń.  Przypomnijmy, że już w trakcie seminarium kyokushin w Kielcach w dniach 8-9 czerwca Master Tomasz Adamczyk  poprowadzi kolejne zajęcia dla instruktorów i zawodników naszego Branch.

Tego typu zajęcia to poszerzenie umiejętności samoobrony,  a przez to zwiększenie bezpieczeństwa ćwiczących. To także doskonały trening dla zawodników szykujących się do startu w zawodach. OSU !

ZDJĘCIA Z TRENINGU - 29 MARCA 2019 KIELCE
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści