Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 15.04.2024
Koronea
Przejdź do treści

TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA GMINY - CHĘCINY 2018

NEWS
Karate Puchar Burmistrza Chęcin 2018
TURNIEJ KARATE - PUCHAR BURMISTRZA CHĘCIN 2018

24 marca w br. w Chęcinach rozegrano I Wojewódzki Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny Pana Roberta Jaworskiego. Organizatorem turnieju był Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea oraz Urząd Gminy i Miasta Chęciny. Celem zawodów była promocja karate kyokushin, przeżywającego kolejny renesans w Polsce oraz królewskiego miasta Chęciny- perły świętokrzyskiej turystyki.
Do udziału zgłosiło się 132 zawodników i zawodniczek z większości kieleckich i zamiejscowych sekcji klubu, m.in. z Końskich, Ostrowca, Opatowa, Staszowa, Skarżyska, Włoszczowy, Buska, Ćmińska, Małogoszcza, Chęcin, Jędrzejowa, Stąporkowa, a także z zaprzyjażnionych klubów z Rawy Mazowieckiej i Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokuhin.
Turniej odbył się w chęcińskiej Hali Pod Basztami. Rozegrany został na dwóch matach w konkurencji kumite light i semi-contact. Dodatkową atrakcją zawodów były pokazy boksu, kalisteniki, akrobatyki i tańca, karate.
Wszyscy startujący wykazali się dużymi umiejętnościamy i wielkim duchem walki. Emocje udzieliły się też rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem dopingowali swoje pociechy.
Wszyscy medaliści otrzymali piękne puchary i dyplomy ufundowane przez Pana Burmistrza oraz zestawy kosmetyków i gadzetów Uzdrowiska Busko Zdrój S.A.
Serdecznie dziękujemy naszemu Strategicznemu Sponsorowi Holdingowi Koronea, Piekarni Białagon za pyszne (jak zwykle) ciasta i słodycze, Radnemu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Panu Grzegorzowi Gałuszka za okazane wsparcie i przekazanie wody Buskowianka i zestawów Słonacznych Kosmetyków z Uzdrowiska Busko- Zdrój S.A. oraz naszy stałym partnerom- firmom Malbud, Maska, NATI, G-TECH, EXPERTNADZORY.
Następny turniej w Chęcinach- tym razem o zasięgu ogólnopolskim- za rok. A kolejny turniej organizowany przez Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea - Świętokrzyska Liga Karate Koronea CUP już 2 czerwca 2018r. w Kiecach. Zapraszamy!
ZDJĘCIA - TURNIEJ KARATE -CHĘCINY 2018
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści