Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 27.06.2024
Koronea
Przejdź do treści

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - KIELCE 2017 - PODSUMOWANIE

NEWS
Liga Karate I edycja mikołajkowa
Mikołajki z Karate 10 grudnia 2017
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - PODSUMOWANIE

Ponad 200 zawodników i zawodniczek wystartowało w niedzielę 10 grudnia w Turnieju Mikołajkowym zorganizowanym w ramach Świętokrzyskiej Ligi Karate przez Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea.
W turnieju uczestniczyli przedstawiciele wszystkich zamiejscowych sekcji klubu w tym Włoszczowy, Ostrowca, Opatowa, Końskich, Ćmińska, Małogoszcza, Buska, Stąporkowa, Staszowa, Ostrowca, Opatowa, Chęcin oraz wszystkich grup trenujących w Kielcach.. Gościnne wystąpili przedstawicieli klubów z Przemyśla, Rawy Mazowieckiej, Sandomierza. Zawody rozegrano w konkurencjach  kumite , kata, a dla najmłodszych walki reżyserowane.
Dzieci wykazały się nie lada fantazją - warto dodać, że najmłodsi startujący karateka mieli po 5-6 lat. Turniej był dla dzieci wielkim przeżyciem i wspaniałą zabawą. W przerwach walk zawodnicy i publiczność mieli okazję podziwiać wspaniałe pokazy kalisteniki i łączenia elementów judo i karate w wykonaniu instruktora klubu Marcina Błauta i jego podopiecznych. Wszystkie dzieci dostały od Mikołaja paczki, a zwycięzcy poszczególnych kategorii nagrody rzeczowe, medale i dyplomy.

Serdecznie dziękujemy naszym niezawodnym sponsorom - Urzędowi Marszałkowskiemu, Holdingowi Koronea, firmom Nati, Maska, Expertnadzory, Malbud - Maluchnik, G-Tech, Piekarni Białogon za wspaniałe słodycze i ciasta i firmie Feel Better za zdrowe przekąski serwowane w trakcie turnieju.

Fotografował © Staszek Blinstrub - Kielce 2017
GALERIA ZDJĘĆ - MIKOŁAJKI 2017 - KIELCE
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści