Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 15.04.2024
Koronea
Przejdź do treści

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA KARATE - KORONEA VI EDYCJA

NEWS
Liga Karate VI edycja - Kielce
Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea - zorganizował zawody 25 maja 2019
VI EDYCJA LIGII KARATE - WYNIKI
25 maja 2019 roku odbyły się zawody Świętokrzyskiej Ligii Karate Koronea Cup (VI edycja) organizowane przez Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea. Turniej rozegrał się w Kielcach, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żytniej 1. Zawody otwrzył Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Mieczysław Tomala. Uczestniczyło w nim 256 zawodników z całej Polski.
- To były ciekawe zawody, frekwencja jak zwykle dopisała. To pokazuje, że  nasz turniej cieszy się dużą popularnością w kraju. Było sporo walk,  które stały na bardzo dobrym poziomie – ocenił Krzysztof Borowiec,  prezes Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea i zarazem główny  organizator zawodów.
Gościem honorowym turnieju był master Tomasz Adamczyk, prezes światowej  organizacji United Krav Maga. To były kielczanin, który podobnie jak  Krzysztof Borowiec trenował judo i karate, a obecnie zajmuje się krav  magą.
- Dziękuję za zaproszenie. To świetna impreza – mówił Adamczyk,  posiadacz 8 dana w krav maga. Na zawodach był razem ze swoim tatą,  91-letnim Zbigniewem Adamczykiem, uczestnikiem Postania Warszawskiego w  1945 roku.
Zobacz zdjęcia z VI edycji ligii karate
WYNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI KARATE - KORONEA - VI EDYCJA
ZDJĘCIA Z VI EDYCJI - ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI KARATE 2019
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści